O firmie 2

TROCHĘ O NAS

Kim jesteśmy?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Muczyń Meble jest producentem najwyższej jakości mebli. Firma funkcjonuje na rynku już od ponad 30 lat. W szerokiej ofercie znajdują się zarówno meble kuchenne jak i łazienkowe, biurowe, szafy wnękowe. Wykonujemy również fronty meblowe, w tym fronty gięte. Swoją pozycję opieramy przede wszystkim na bogatym doświadczeniu. Wszystko to pozwala nam nieustannie rozwijać się i zajmować mocną pozycję wśród producentów mebli w regionie.

Jak produkujemy?

Produkcja realizowana jest przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i maszyn. Wykorzystujemy również najlepsze rozwiązania konstrukcyjne oraz materiały i półprodukty do produkcji, które spełniają wszystkie europejskie normy w zakresie jakości, higieniczności i wytrzymałości mebli

Co oferujemy?

Szeroki program produkcyjny zawiera ponad 60 wzorów, które obejmują między innymi szafki stojące, wiszące, z lustrem, słupki. Oferujemy również wiele modeli frontów, dostępnych w dowolnym kolorze i kilku typach wykończeń. Posiadamy bogatą ofertę w zakresie stosowanych okuć oraz wyposażenia AGD. Wszystko to powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i tworzyć niesamowite, spersonalizowane zestawy meblowe.

Z kim współpracujemy?

Firma Muczyń-Meble współpracuje z wieloma cenionymi markami, które znane są w kraju oraz na świecie. Dzięki swojemu zaangażowaniu i możliwościom z powodzeniem działa zarówno na rynku lokalnym jak i zagranicznym, oferując swoje produkty w największych salonach sprzedaży w Europie północno – wschodniej.